Yeni Yılın İlk Toplantısı

2016-02-12 20.15.34Değerli YİMEDER Dostları,
Birinci yıl kuruluş yemeğimizin ardından 12 Şubat 2016 Cuma akşamı ikinci yılın ilk toplantısını yine Sarıyer Belediyesi, Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdik. Yeni üye adaylarımızı tanıma fırsatı yakaladığımız bu toplantıda çalışma gruplarımızı yeniden elden geçirdik. Projelerimizi konuştuk ve bir ay sonra yeniden buluşmak üzere ayrıldık. Bu çalışmadan ortaya çıkan en önemli sonuç; projelerimize odaklanmak ve YİMEDER AKADEMİ bünyesinde çalışmalarımızı bir an önce başlatma kararımız oldu.
Bu bağlamda YİMEDER AKADEMİ; akademik eğitimlere ağırlık verip özellikle öğretmen eğitimini odaklanırken, onun bir alt grubu olarak ortaya çıkan “YİMEDER BİREYSEL GELİŞİM ATÖLYESİ” önümüzdeki ay çalışmalarına başlıyor. Kişisel Gelişimimize ve Sağlığımıza odaklanacağımız bu atölye rahatlıkla ulaşabileceğiniz mekanlarda gerçekleşecek. Lütfen bizi izlemeye devam edin. Karşınızda çok ilgi çekici isim ve yüzleri göreceğinize garanti veriyoruz.
Sevgiyle ve barışla kalın. Ülke olarak özellikle bu son dileğe çok ihtiyacımız var. Son kara Ankara Olayında yaşamlarını kaybedenlere Allahtan rahmet diliyor, geride kalan sevdiklerine ve acılı ailelerine sabırlar diliyoruz.

Hayal KÖKSAL

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir